آموزش تعمیرات آیفون 5s

تعمیرات آیفون 5s

اپل به دنباله روی از سیاست و نوع نام گذاری خاص خود، با اضافه کردن حرف S به‌ نام سری مجموعه گوشی های آیفون، تلفن هوشمند iPhone 5s را روانه بازار کرد. اپل تغییر محسوسی را در طراحی و شکل و شمایل ظاهری آیفون 5s ایجاد نکرد، حتی به درخواست بسیاری از طرفداران محصولات این شرکت مبنی بر استفاده از یک صفحه‌نمایش بزرگ‌تر نیز پاسخ مثبت نداد و آیفون 5s را به همان صفحه‌نمایش ۴ اینچ بکار رفته در آیفون 5 تجهیز کرد. آیفون 5s مجهز به اولین سیستم-روی-یک-چیپ ۶۴ بیتی دنیای موبایل است که درکنار قدرت و بازده مناسب، مصرف انرژی بهینه‌ای دارد. این اقدام اپل باعث شد تا فاصله قدرت پردازشی تلفن های هوشمند با کامپیوترهای رومیزی آن زمان باز هم کمتر شود و این ابزارها را برای انجام امور جدی‌ تری هدایت کند. اپل علاوه بر پردازنده ۶۴ بیتی A7، یک حسگر اثر انگشت خوان را نیز به آیفون 5s اضافه کرد تا این محصول در بازار رقابت با همتا های اندرویدی خود عقب نماند.

طراحی و سخت‌افزار

همان‌طور که اشاره کردیم، از نظر ظاهری تغییر محسوسی در آیفون 5s نسبت به آیفون 5 اعمال نشده است. هنوز همان صفحه‌نمایش ۴ اینچی در این محصول به چشم می‌خورد، بدنه تلفن از جنس همان آلومینیوم قبلی است که با تراش‌های استادانه و ظریف در لبه‌ها همراه شده. البته طراحی آیفون 5s با وجود اینکه تکراری به‌نظر می‌رسد، هنوز جذاب است و وقتی آن را در دست می‌گیرید حس در دست داشتن یک کالای با کیفیت به شما منتقل می‌شود. درست درزمانی‌ که تلفن‌های هوشمند مطرح بازار همچون گلکسی اس 4، اکسپریا Z1 یا HTC One به صفحه‌ نمایش‌های حدود ۵ اینچ مجهز شده‌اند یا ال‌جی با کوچک‌ کردن حاشیه دورصفحه‌ نمایش توانسته سایزصفحه‌ نمایش را به ۵.۲ اینچ در G2 برساند، آیفون 5s با صفحه‌نمایش ۴ اینچ روانه بازار شد. این تصمیم اپل بزرگ‌ ترین کمک به گسترش تلفن‌های اندرویدی در آن سال به شمار میرود، چرا که اگر آیفون 5s با این سخت‌افزار و طراحی ظاهری به یک صفحه‌نمایش ۴.۵ یا ۵ اینچی مجهز می‌شد، کار برای تلفن‌های اندرویدی برای رقابت با 5s دشوار می‌گردید.

شرکت پرشین موبایل
در عصری که به عصر ارتباطات یاد میشود، استفاده از موبایل دیگر یک امر عادی به حساب نمی آید و به یکی از ضروری ترین ملزومات زندگی ما تبدیل شده است. با این حال در صورت خرابی موبایل، دیگر نمیتوان گوشی خود را به دست هر تعمیرکاری سپرد و حتما باید  متخصصین ماهر و متعهد گوشی شما را تعمیر کنند. مفتخر هستیم با بهترین متخصصین با مدارک معتبر بین المللی در این حوضه در خدمت شما هستیم.

 

© تمامی حقوق برای شرکت پرشین موبایل محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک