dividerآرشیو اخبارdividerآیفون X با پورت Type C به قمت 86هزار دلار بفروش رفت
آیفون X با پورت Type C به قمت 86هزار دلار بفروش رفت

سال ها بود که دارندگان آیفون امیدوار بودند که یک پورت USB-C جایگزین پورت لایتنینگ اختصاصی اپل که در پایین دستگاه‌هایشان تعبیه شده است، شود. یکی از طرفداران اپل که از این انتظار خسته شده بود، همه چیز را به دست گرفت و اولین آیفون USB-C جهان را قبل از فروش آن به قیمت اندکی ساخت.

سال ها بود که دارندگان آیفون امیدوار بودند که یک پورت USB-C جایگزین پورت لایتنینگ اختصاصی اپل که در پایین دستگاه‌هایشان تعبیه شده است، شود. یکی از طرفداران اپل که از این انتظار خسته شده بود، همه چیز را به دست گرفت و اولین آیفون USB-C جهان را قبل از فروش آن به قیمت اندکی ساخت.

کن پیلونر، دانشجوی سوئیسی روباتیک، هفته ی گذشته آیفون Xای را که یک پورت تایپ سی در پایین آن قرار دادشت به قیمت 86001 دلار در eBay به حراج گذاشت که احتمالاً نشان دهنده تقاضای زیاد برای این ویژگی است. قابلیت شارژ و انتقال داده هر دو از طریق USB-C انجام می شود.

از آیپد تا آیفون گرفته، تمامی دستگاه های شرکت اپل از پورت لایتنینگ ساپورت می کنند و با توجه به اخبار شنیده شده، معلوم است که اپل قصد تغییر این روند را ندارد. 

منبع :PERSIANFIX

شرکت پرشین موبایل
در عصری که به عصر ارتباطات یاد میشود، استفاده از موبایل دیگر یک امر عادی به حساب نمی آید و به یکی از ضروری ترین ملزومات زندگی ما تبدیل شده است. با این حال در صورت خرابی موبایل، دیگر نمیتوان گوشی خود را به دست هر تعمیرکاری سپرد و حتما باید  متخصصین ماهر و متعهد گوشی شما را تعمیر کنند. مفتخر هستیم با بهترین متخصصین با مدارک معتبر بین المللی در این حوضه در خدمت شما هستیم.

 

© تمامی حقوق برای شرکت پرشین موبایل محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک