dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

 

فرض کنید یک گوشی نو خریده‌اید، آن را باز می‌کنید و متوجه یک مشکل در ظاهر یا سخت‌افزار آن مانند دوربین یا نمایشگرش می‌شوید، این مشکل طبیعتاً در خط تولید شرکت سازنده رخ‌داده است و آن کمپانی موظف است گوشی سالم تحویل مشتری دهد. پس در صورت رخ‌دادن این مشکل، شما می‌توانید گوشی را به شرکت سازنده بازگشت دهید و یک گوشی کاملاً نو تحویل بگیرید.

اما گوشی‌ای که مرجوع می‌شود و نقص فنی دارد، در شرکت مادر تعمیر و رفع نقص می‌شود و با یک علامت یا نوشته منحصربه‌فرد دوباره با قیمت بسیار پایین‌تر روانه بازار می‌شود. به این نوع گوشی‌ها، گوشی‌های رفرش شده یا Refurbished می‌گویند.

 

مانند بقیه شرکت‌ها، تیم‌های هدفون بی‌سیم اپل امسال مشغول بوده‌اند.

ایجاد جانشین محبوب‌ترین هدفون‌های بی‌سیم جهان کار کوچکی نیست، اما این دقیقاً همان کاری است که تیم AirPods 3 بر عهده داشت.

و سپس، در یک انبار در جایی، احتمالاً متعجب شده اید که کسی از اپل هنوز چک های حقوق خود را امضا می کند، تیم Beats است.

ظاهراً آنها وظیفه داشتند یک جفت هدفون از هر نظر بهتر از AirPods Pro 250 دلاری با 50 دلار کمتر ایجاد کنند.

اما آیا از نظر قابلیت تعمیر بهتر هستند؟ خوب، این چیزی است که من امروز اینجا هستم تا بفهمم! در این ویدیوی پارگی دوگانه، نگاهی به داخل هر دو هدفون خواهیم انداخت و در مورد ویژگی صوتی فضایی که برای AirPods 3 جدید است صحبت خواهیم کرد.

من با بیت ها شروع می کنم، زیرا آنها (به طور شگفت انگیزی) پیچیده تر هستند.

مشتریان گرامی میتوانند تعمیر دستگاه خودرا بصورت حضوری در مجموعه ما واقع در پونک،مجتمع تجاری بوستان انجام دهند.

اپل به The Verge گفته است که چند روز پس از آن که گزارش iFixit در مورد این مشکل و تأثیر آن در بازار توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، به روز رسانی نرم افزاری را برای کارکرد Face ID پس از تعویض ال سی دی آیفون 13 و برای تعمیرکاران مبتدی منتشر خواهد کرد. این تمام چیزیست که ما میدانیم. این که آیا اپل قصد داشت این اصلاح را انجام دهد یا در حال تلاش برای یک موضع جدید در مورد تسلط بر تعمیر بود، ما هرگز نمی دانیم.

اپل سال‌هاست که کارهای تعمیر آیفون خارج از کنترل خود را کنار گذاشته است. با تغییرات جدید در آیفون 13، آنها ممکن است قصد داشته باشند بازار را به طور کامل در هم بشکنند.

آیفون 13 جدید با تعویض صفحه نمایش خود، قابلیت Face ID پرچمدار خود را به طور کامل غیرفعال می کند. ما بارها و بارها این را در آزمایشگاه خود تأیید کرده‌ایم و با تلفن‌های مختلف در iOS 15 و 15.1 آزمایش کرده‌ایم و نتایج ما توسط متخصصان تعمیرات متعدد تکرار شده است.

 

تعداد آیتم در صفحه :

شرکت پرشین موبایل
در عصری که به عصر ارتباطات یاد میشود، استفاده از موبایل دیگر یک امر عادی به حساب نمی آید و به یکی از ضروری ترین ملزومات زندگی ما تبدیل شده است. با این حال در صورت خرابی موبایل، دیگر نمیتوان گوشی خود را به دست هر تعمیرکاری سپرد و حتما باید  متخصصین ماهر و متعهد گوشی شما را تعمیر کنند. مفتخر هستیم با بهترین متخصصین با مدارک معتبر بین المللی در این حوضه در خدمت شما هستیم.

 

© تمامی حقوق برای شرکت پرشین موبایل محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک